wtorek, 25 września 2012

Martucha żegna letni błękit...

Jest jeden fajny kreatywny blog, do którego uwielbiam zaglądać, InteriorsPl. Twórczyni proponuje różne fajne zabawy fotograficzne, sama robi świetne zdjęcia. Udostępnia szablony do wykorzystania w domowej przestrzeni, sama otacza się pięknymi przedmiotami. Dziś idąc za ciosem znowu biorę udział w zabawie fotograficznej tym razem pod tytułem "pożegnanie lata". Aby wziąć udział w zabawie musiałyśmy odnależć wszelkie błękity i niebieskości w naszych domach. 
U mnie znajdziecie Martuchowe błękity i liczne odcienie niebieskiego, niebieskości z leśnej polany, która wydawałaby się być otoczona wyłącznie zielenią... ;).Moje fotografowanie nie dorasta do pięt blogerek biorących udział w tych zabawach, ale to jest, no właśnie... tylko zabawa, przyjemność i możliwość spojrzenia na detale z trochę innej strony :). Kiedy w niedzielne popołudnie latałam jak oszalała z aparatem w ręku, korzystając z obecnego nie najlepszego, ale zawsze światła i bujając się to na stołku, to na innych przedmiotach w dziwnych pozycjach, mój ukochany spoglądał na mnie jak zwykle lekko dziwnie... :) Jemu dziękuję za to, że nasz wspólny czas oddaje blogowi, bo wierzcie, że ten drugi to straszny jego pochłaniacz, a InteriorsPl za wspólną zabawę i zapowiadam, że czekam na więcej :).

Pa!                                                                 

6 komentarzy:

 1. ohh uwielbiam letni błękit ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. teraz trzeba będzie polubić się z czerwienią i brązami jesieni... :)

   Usuń
 2. Na jesień też uwielbiam czerwienie i brązy...ogólnie do mojego typu urody bardziej pasują ciepłe kolory, otaczam się nimi nawet w lecie. Ale nie unikam błękitu czy szarości ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja kiedyś lubiłam zdecydowane kolory bo niby jestem wiosna, a tymczasem w pewnym momencie zaczelam nosic szarości, pastele i kolory ziemi, w których od 2 lat czuję się najlepiej :)

   Usuń
 3. moim zdaniem Twoje fotografie są bardzo ładne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och.., dziękuję Ci moja droga ;) niestety wciąż nie potrafię zatrzymać właściwym kolorów, ująć rzeczywistego światłocienia....

   Usuń

Każdy komentarz mnie cieszy, na każdy odpowiem, wszelkie pytania możecie zadawać też tu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...