niedziela, 4 maja 2014

Nowości na leśnej polanie!!!

Moi drodzy,

Chciałabym Wam powiedzieć o kilku zmianach, jakie mają miejsce na leśnej polanie. Że pojawiły się u nas koniki, to zapewne wiecie i o tym rozpisywać się nie będę. W związku z pojawieniem się koni, w naszym życiu kilka spraw uległo zmianie, jak np. ekipa która nas "najeżdża" weekendowo, ekipa z którą wcześniej byliśmy dość blisko, a teraz jesteśmy jeszcze bliżej :).

Ponieważ i praca i konie i to i tamto, czasu na pisanie bloga coraz mniej. Poza tym są tu osoby, które do pisania o koniach bardziej się nadają ode mnie, bo mają dużo większą wiedzę w tym temacie. Ja natomiast będę mogła znów częściej pisać o kulinariach i innych "babskich" zagadnieniach ;). Oczywiście zdjęcia dalej będą mojego autorstwa, a o tematyce mazursko-zwierzakowej na pewno nie zapomnę i nie raz dodam kilka groszy od siebie :).

Zatem już bardziej oficjalnie moi drodzy chciałabym przedstawić Wam 2 nowe autorki bloga:

Justyna i Emilia. 

Justynka jest moją (i nie tylko) instruktorką jeździectwa, natomiast Emilia (jej siostra) kręci się również w konnych tematach, ale generalnie interesuje się sportem, muzyką i innymi babskimi tematami i sądzę że w takich właśnie klimatach będą ich posty. Mam nadzieję, że fakt że bloga będziemy pisały we 3 sprawi, że będzie on bardziej interesujący i różnorodny, oraz że będziemy pisać częściej :)

Oto Emilka i Justynka we właściwej kolejności :)Zapraszamy do czytania naszego bloga :)

https://www.facebook.com/pages/Na-BOSO/1445184929031163?fref=ts


https://www.facebook.com/pages/Na-BOSO/1445184929031163?fref=ts
Pa!
2 komentarze:

Każdy komentarz mnie cieszy, na każdy odpowiem, wszelkie pytania możecie zadawać też tu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...