wtorek, 20 maja 2014

Majówkowe postępy

Majówka była dla nas bardzo udana, kilka słonecznych dni spędzonych w gronie bliskich znajomych w miłej atmosferze. Dla niektórych pełna nowych wrażeń i odkryć a mowa tu głównie o naszej Ordzie, która po raz pierwszy miała na sobie jeźdźca. Pomimo dość krnąbrnego charakterku dziewczynka była wyjątkowo grzeczna. Dużo pracy włożonej z ziemi dało pozytywne efekty w przygotowaniu naszej młodej kobyłki do dalszej pracy pod siodłem. Spodziewałam się co prawda, że będę fruwać wyżej niż widzę, ale zostałam miło zaskoczona. Bardzo się cieszę, że zaufała mi na tyle że bez strachu i stresu przyjęła mnie na swój grzbiet   :)Mamy już za sobą pierwsze zakłusowanie na lonży, również obyło się bez baranków, pomimo jej skłonności do wiecznej zabawy i nadmiernego okazywania emocji. Jest niesamowicie żywiołowa :) Widać że z biegiem czasu i ilością włożonej pracy w Ordunię robimy coraz więcej postepów i uczymy się coraz wiecej nowych rzeczy. 

Kolejne relacje z jazd będą ukazywały się na bieżąco jak tylko będzie czas żeby do koników jechać i pracować. Nie obędzie się bez sztuczek w wykonaniu naszych zwiarzaków :) 

 

Pozdrawiamy z leśnej polany
Justyna z konikami :) 

8 komentarzy:

 1. Uwielbiam jeździć konno. Wracam do tego w te wakacje!
  Konie to najpiękniejsze stworzenia na świecie.

  http://lady-aria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeśli ktoś szuka szczęścia, endorfiny, "te" sprawy, to bardzo dobra droga :)

   Usuń
 2. Konie to fantastyczne zwierzęta. Widać Twoją pasję :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to z pewnością pasja Justynki :) Dzięki niej sporo się dowiedziałam i nauczyłam na temat koni. Justyna pracuje z nimi powoli, krok po kroku, budując w nich zaufanie do siebie, które procentuje :)

   Usuń
 3. Konie to chyba najpiękniejsze zwierzęta na świecie i najbardziej fotogeniczne... pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie kocham zwierzęta ale rzeczywiście konie mają w sobie coś wyjątkowego. Z jednrej strony dostojne i dumne z drugiej dzikie i szalone. Wspaniały temat do fotografowania :)

   Usuń

Każdy komentarz mnie cieszy, na każdy odpowiem, wszelkie pytania możecie zadawać też tu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...