sobota, 18 kwietnia 2015

Mobile mix - czyli leśna polana od kuchni

Wszyscy już chyba czekamy z wytęsknieniem na wiosnę. A ona choć niby zawitała do nas bardzo wcześnie, to niedługo później zaczęła bawić się z nami w chowanego i nie odstępuje od tej zabawy po dziś dzień. Ale to na szczęście nieuniknione i wszystko za chwilę wybuchnie ukazując w rozkwicie,  barwie i zapachu pełnię swoich możliwości. Ach ta natura... Ona to potrafi! I z całym szacunkiem dla każdego artysty, ale moim zdaniem nikt nie potrafi wykreować takiego dzieła jak ona. A na coroczną premierę czekam z wypiekami na policzkach,  bo dla mnie wiosna jest jak najwspanialszy spektakl w naszym ulubionym teatrze :). Więc zanim kurtyna pójdzie w górę i kolejne piękne obrazy będą się pojawiać przed moimi oczami, chciałabym powspominać ostatnie tygodnie z życia leśnej polany.

Pyszne, krwiste pomarańcze i piękna smakowicie pachnąca świeczka z Bomb Cosmetics Wiosenny spacer z Meonką i wiosenna odsłona domu


Domowe frytki z batatów,  kolacja u przyjaciół i śniadanie mistrzów ze znajomymi


 Wiosenne zakupy


Uwaga!!! To nie Meonka tylko jej sobowtór spotkany w Warszawie...


Genialny koncert Archive i przyjazd przyjaciela :) Dziękuję bratu za wejściówkę


Bilal robi tureckie żarełko i wspaniałe wieczory w gronie kolejnych bardzo bliskich nam osób :)


Chyba najszczęśliwszy pies na świecie :)


I na koniec wisienka na torcie czyli metamorfoza pięknej Emilii, o której więcej w kolejnym poście - na pewno w następnym tygodniu :)


Pa!

4 komentarze:

  1. Zawsze chciałam taki szerszy parapet na którym można byłoby usiąść, póki co w każdym z 4 mieszkań w których miałam okazję mieszkać dłużej czy krócej niestety nie spotkała mnie taka niespodzianka :P a te frytki z batatów wyglądają przepysznie, chętnie sama takie zrobię w domu, tylko muszę sobie chyba te zamierzenie spisać i powiesić na lodówce, bo zapominam o tym już od bodajże roku :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Co do batatów, sprawa super prosta oczywiście. Te robiłam klasycznie, na głębokim oleju, ale można też w piekarniku. Będą z mniejszą zawartością tłuszczu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczny pies. Parapet też przykuł moją uwagę.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz mnie cieszy, na każdy odpowiem, wszelkie pytania możecie zadawać też tu :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...